تبدیل لپ تاپ و موبایل به تلویزیون

با استفاده از گیرنده دیجیتال موبایل و لپ تاپ پروویژن مدل اسکایSKY TV UT-8 Digital Receiver امکان تماشای شبکه های و برنامه های تلویزیونی بر روی موبایل و تبلتهای اندرویدی و لپ تاپ و کامپیوترهای ویندوزی را خواهید داشت.


گیرنده-دیجیتال-موبایل


با استفاده از این گیرنده دیجیتال در هر زمان و هر مکان میتوانید به تماشای تلویزیون بپردازید. این محصول دارای دو سر usb  و otg می باشد. برای کار با گیرنده دیجیتال موبایل اسکای، تبلت یا گوشی اندرویدی شما می بایست از قابلیت OTG پشتیبانی نماید.گیرنده-دیجیتال


این دستگاه برای دریافت بهتر امواج به دو آنتن آهنربایی رومیزی و دستبندی مجهز می باشد. این گیرنده دیجیتال موبایل اندروید را میتوانید در مسافرت و جاده استفاده نمایید و شبکه های دیجیتالی را بر روی دستگاه های مختلف تماشا کنید.


گیرنده-موبایل-تبلت


یک تیونر قابل حمل همراه با این دستگاه عرضه میشود که امکان تماشای شبکه های تلویزیونی را حتی در حین حرکت میدهد. این محصول از طرف شرکت فولاد رایانه دارای 18 ماه گارانتی می باشد. سیستم عامل ویندوز برای کار با دستگاه می بایست دارای پورت USB2.0، ویندوز 7، 8، 10 و پردازشگر پنتیوم 4، 2.0 گیگاهرتز به بالا باشد.


گیرنده-دیجیتالهمچنین به منظور کار با دستگاه های اندرویدی حداقل مشخصه هایی همچون پورت Micro USB با قابلیت پشتیبانی از OTG، اندروید 4، 5، 6، 7 و پردازشگر 1.5 گیگاهرتز به بالا ضروری می باشد. بدنه ی گیرنده دیجیتال موبایل اسکای از جنس پلاستیک بسیار با کیفیت می باشد و از خاصیت ضد ضربه بهره میبرد. رنگ این محصول مشکی بوده و فاقد تنوع رنگی می باشد. این محصول با گیرنده های DVB-T  سازگار است و به راحتی به آنها متصل میشود.


گیرنده-موبایل-تبلت