درب توری آهنربایی

همه ما از ورود حشرات موزی مثل مگس، پشه، سوسک و ... به داخل منزل یا محل کار خود ناراحت هستیم به خصوص با شروع فصل بهار و تابستان که با گرم شدن هوا این حشرات آزار دهنده بیشتر شب ها به منازل حجوم می آورند و علاوه بر ایجاد ترس و وحشت برای اعضای خانواده موجب بیماری هایی نیز می شوند که هیچ کس دوست ندارد گرفتار آن شود و پوستی پر از دانه های سرخ و خارش داشته باشد. برای این مشکل ما بهترین راه حل و ارزان قیمت ترین روش را به شما پیشنهاد می دهیم «درب توری مگنتیک ایرانی توری ساز» . این درب توری مشابه نمونه چینی یعنی درب توری مجیک مش است که از کیفیت بسیار بالاتر و سایزبندی متنوعی مناسب با ابعاد درب و پنجره خانه های ایرانی طراحی شده است.

درب توری آهنربایی محصولی بسیار کاربردی و ضروری برای فصل بهار و تابستان است که از ورود حشرات موزی مثل مگس، پشه، زنبور، سوسک و ... به داخل منزل یا محل کار شما جلوگیری خواهد کرد. این درب توری به نحوی طراحی شده است که کاملا دور تا دور درب یا پنجره را گرفته و از طریق چسب های پارچه ای بسیار قوی که در لبه ها قرار گرفته شده است کاملا مقاوم در برابر باد می ایستد.

در لبه داخلی پرده توری از 18 آهنربای کوچکی استفاده شده است که در زمان عبور از میان پرده به راحتی از هم جدا شده و پس از عبور با بسته شدن پرده آهنرباها نیز بهم متصل شده و از باز شدن آن جلوگیری می نمایند. درب توری مگنتیک در دو نوع ایرانی و خارجی طراحی و تولید شده اند که مدل خارجی آن به نام درب توری مجیک مش MAGIC MESH از کیفیت پایین و طول عمر پایین تری درکنار قیمت ارزان تر نیز برخوردار است. مجیک مش تک سایز بوده و دارای ارتفاع 180 در عرض 100 سانتی متر می باشد. 

درب توری ایرانی توری ساز با طراحی سازگار با منازل ایرانی دارای سایز بندی بوده و با انواع درب و پنجره سازگار می باشد. این مدل توری در ابعاد 210 سانتی متر ارتفاع و عرض های 80، 90، 100 و 120 سانتی متری عرضه می شود که توسط مشتری قابل انتخاب است. 

این پرده با کیفیت ساخت ایران بوده و برای استفاده در خانه های ایرانی طراحی شده است. درب توری مگنتیک ایرانی توری ساز به گونه ای طراحی شده است که به راحتی باز می شود و رفت و آمد را آسان نموده است همچنین بلافاصله پس از عبور توسط 18 آهنربای قوی سریعا بسته می گردد. در واقع درب توری مگنتیک امکان ورود و خروج هوا به داخل منزل و محل کار را فراهم کرده است و در عین حال از ورود انواع حشرات جلوگیری می کند.

جهت خرید درب توری مجیک مش درجه یک کلیک کنید

خرید محصول

 

جهت خرید درب توری ایرانی توری ساز با کیفیت و انتخاب سایزبندی اینجا کلیک کنید

خرید محصول