چراغ سولار با امکان ذخیره انرژی خورشیدی

چراغ دیواری خورشیدی LED امکان ذخیره انرژی خورشیدی را دارد. این محصول از انرژی های تجدید پذیر مانند انرژی خورشیدی استفاده میکند و از لحاظ صرف هزینه بسیار مقرون به صرفه میباشد. این لامپ سولار خورشیدی دوستدار محیط زیست است و نیازی به برق و باتری ندارد.


لامپ-خورشیدی-دیواری


چراغ خورشیدی باغ سولار موشن برای فضاهایی مانند پارک، باغ، باغچه، آلاچیق، محوطه ی استخرهای روباز، محوطه ی کارخانه ها و انبارها و ... بسیار مناسب می باشد و با نور ملایم و زیبای خود میتواند وسعت نسبتا زیادی را پوشش دهد. بدنه پلاستیکی این چراغ بسیار محکم و مقاوم می باشد و با مواد ABS تولید شده است.


لامپ-خورشیدی-سنسوردار

پنل خورشیدی این محصول دارای خاصیت ضدآب است . این چراغ خورشیدی با یک پیچ مخصوص بر روی دیوار نصب میشود. این محصول با تاریک شدن یا مه آلود شدن هوا روشن میشود و با طلوع خورشید خاموش میگردد. خاموش/روشن شدن اتوماتیک این لامپ بر عهده ی سنسور نوری می باشد.لامپ-خورشیدی-سنسوردار

علاوه بر سنسور نوری، سنسور حرکتی نیز با نزدیک شدن یا تردد افراد در محدوده ی 3 متری لامپ فعال شده و لامپ سولار را با شدت بیشتری روشن می نماید. باتری لیتیومی این محصول 800 میلی آمپر بوده و دارای عمر بسیار طولانی می باشد.


لامپ-خورشیدی


شارژ این محصول بسته به فصل، شدت نور خورشید و عدم وجود آلودگی در هوا بین 6 تا 8 ساعت طول میکشد. این چراغ سولار پس از شارژ به مدت 8 ساعت کار می نماید. اندازه ی این لامپ سولار موشن  4.8*9.5*12.4 سانتی متر و وزن آن 142 گرم می باشد.


لامپ-خورشیدی-سنسوردار