بهترین سفره های قلمکار اصفهان با طرح های مختلف

قلمکاری از بهترین و ناب ترین صنایع دستی ایران به شمار می رود که با 400 سال قدمت یکی از قدیمی ترین و زیباترین هنرهای دستی این مرز و بوم به شمار می رود.


سفره قلمکار اصفهاندر این هین شما می توانید این محصول را خریداری نموده و از ویژگی های این محصول استفاده نمایید. قلمکاری یا هنر چیت ساز یکی از زیباترین و قدیمی ترین هنر سنتی اصفهان شهر هنرهای دستی خارق العاده به شمار می رود.
سفره قلمکار اصفهان


 شما عزیزان می توانید با خرید این محصول پارچه های زیبای قلمکاری را درب منزل خود تحویل بگیرید.سفره قلمکار سنتی اصفهان


نقوشی که بر روی پارچه های قلمکاری نقش می بندد دارای طرح ها و اشکال مختلفی می باشد که دارای رنگ ها و همین طور طرح های به خصوصی است که در آن از مناظر، صحنه های جنگ، درخت و بوته جقه استفاده می گردد. جنس پارچه های این محصول از پنبه می باشد.


سفره قلمکار اصفهانیفروشگاه اینترنتی تک سبد اقدام به فروش بهترین سفره قلمکاری اصفهان نموده است.سفره قلمکاری اصفهانی


بهترین و با کیفیت ترین نقوش و جنس پارچه سفره های قلمکار اصفهانی در بازار و فروشگاهای معتبر این استان به فروش خواهد رسید.سفره قلمکار اصفهان بته جقه


اما معتبر ترین فروشگاه اینترنتی را که تمرکزش بر فروش صنایع دستی نصف جهان می باشد را می توان به فروشگاه اینترنتی تک سبد اهدا نمود. شما با استفاده از این محصول به تزعین لوازم خانه و لوازم محل کار خود بپردازید و علاوه بر آن از کاربردهایش بهره مند شوید.
سفره قلمکار اصفهان سنتی

دکمه خرید را لمس کنید.

خرید محصول